Jump to content


Forumul s-a mutat!

Aceasta este arhiva forumului MacForum.ro din perioada 2010-2014.
Noul forum poate fi accesat aici.
Conturile vechi nu mai sunt valabile pe noul forum!

Photo

Imi puteti recomanda un service!?!


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 snakevag

snakevag

    Membru nou

  • Membri
  • Pip
  • 1 posts

Posted 07 December 2012 - 16:39

Salut imi poate recomanda cineva un service serios unde asi putea sa imi repar macbook-ul pro. Laptopul a fost trimis la iStyle si diagnoza lor zice ca e problema cu niste senzori de pe placa de baza. Solutia lor e schimbarea placii de baza ce costa extrem de mult asi vrea totusi un service ce face interventii pe placa nu schimbare cu totul
MS

#2 Andrei Bechet

Andrei Bechet

    Veteran

  • Membri
  • PipPipPip
  • 487 posts
  • LocationMünchen (Germania)

Posted 07 December 2012 - 18:03

Ai incercat si la noumax (http://www.noumax.ro) ?

#3 Cattus Thraex

Cattus Thraex

    Veteran

  • Membri
  • PipPipPipPipPip
  • 3566 posts
  • LocationBucurești, România, Balta Albă / White Pond

Posted 07 December 2012 - 21:34

Ai, practic, 2 soluții doar: iStyle și Noumax, ambii se pricep, ambii sunt competenți. Dacă așa ți-au spus, probabil așa este. Poți încerca și dincolo, nu cred că va fi alt verdict. Dacă e așa, vinde-l pe componente și ia un sh funcțional sau unul nou, depinde cît te poți întinde.

#4 dany_l

dany_l

    Membru nou

  • Membri
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationCluj Napoca

Posted 21 March 2013 - 00:16

Salut imi poate recomanda cineva un service serios unde asi putea sa imi repar macbook-ul pro. Laptopul a fost trimis la iStyle si diagnoza lor zice ca e problema cu niste senzori de pe placa de baza. Solutia lor e schimbarea placii de baza ce costa extrem de mult asi vrea totusi un service ce face interventii pe placa nu schimbare cu totul
MS

Salut te pot ajuta eu cu reparatia placii, sau daca nu doresti am disponibile placi perfect functionale pentru macbook pro la preturi acceibile. Stima!



#5 dany_l

dany_l

    Membru nou

  • Membri
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationCluj Napoca

Posted 12 June 2013 - 12:51

Salut imi poate recomanda cineva un service serios unde asi putea sa imi repar macbook-ul pro. Laptopul a fost trimis la iStyle si diagnoza lor zice ca e problema cu niste senzori de pe placa de baza. Solutia lor e schimbarea placii de baza ce costa extrem de mult asi vrea totusi un service ce face interventii pe placa nu schimbare cu totul
MS

service-macbook.ro






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users